Polecamy naszych projektantów, którzy charakteryzują się bardzo dobrą wyobraźnią przestrzenną. Wykazują się również  dużą estetyką oraz orientacją w najnowszych trendach w branży meblarskiej a także materiałami dostępnymi i możliwymi do użycia w ramach produkcji mebli.

Projekty mebli i ich wizualizacje wykonują za pomocą specjalistycznych programów do tworzenia wizualizacji i rysunków technicznych danych mebli takich jak Pro100, Solidworks, KD MAX, etc…

Tworząc projekty ściśle współpracują ze stolarzami a przede wszystkim są otwarci na potrzeby i oczekiwania klienta.

Nasi projektanci przygotowują swoje realizacje według dwóch schematów.

  1. Projekt dedykowany - powstaje  oparciu o wskazówki Klienta, np.: przykładowe zdjęcia, wybraną kolorystykę, odręczne szkice, opisany styl zabudowy i pomiary oraz budżet klienta. W pierwszym etapie pracy powstaje  wizualizacja bazowa zabudowy na podstawie której Klient ma możliwość wprowadzenia kilku zmian. Po wprowadzonych zmianach powstaje kolejna wersja wizualizacji do nieznacznych poprawek.
  2. Projekt dopasowany - powstaje jedynie w oparciu o wymiary, rozmieszczenie punktów hydraulicznych, otworów okiennych i drzwiowych. W tym przypadku Klient nie ma sprecyzowanych oczekiwań co do zastosowanych kolorów, materiałów, stylów i rozmieszczenia urządzeń  AGD,  poza określonym budżetem, którym dysponuje. W pierwszym etapie tworzenia projektu dopasowanego powstają szkice i wizualizacje próbne. Po uzyskaniu opinii klienta powstaje projekt bazowy zabudowy do dalszej pracy gdzie istnieje możliwość wprowadzania kilku zmian. W sytuacji braku akceptacji projektów próbnych Projektant przygotowuje drugą propozycję - odmienną od pierwszej.