O NASKILKA SŁÓW O NAS

Stanowimy kilku osobowy zespół fachowców, którzy cenią sobie solidność i profesjonalizm. Oznacza to,  że stawiamy nacisk na :

 • TERMINOWOŚĆ - czas realizacji zamówienia  zgodnie z warunkami zawartymi z klientem w umowie. Pracujemy w dogodnym dla klienta terminie, zachowując pełen profesjonalizm i dbając o dotrzymanie terminów
 • ESTETYKĘ WYKONANIA – dysponujemy ogromną ilością materiałów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować  meble, które będą połączeniem unikalnego i ciekawego wyglądu z wysokiej jakości wykonaniem. Przez termin „JAKOŚĆ WYKONANIA” rozumiemy trwałość i  funkcjonalność mebli  a także bezpieczeństwo użytkownika.
 • KULTURALNĄ  OBSŁUGĘ KLIENTA – uwzględniając przy tym wszystkie sugestie i  potrzeby poszczególnych członków rodziny.

Wykorzystując doświadczenie naszych fachowców  i  projektantów systematycznie śledzących trendy rozwijające się w meblarstwie projektujemy i wykonujemy meble na wymiar, takie jak :

 • meble do kuchni,
 • szafy wnękowe garderoby
 • meble do łazienek
 • Biblioteki domowe i gabinety
 • Meble biurowe i sklepowe, recepcje

Firma posiada nowoczesny park maszyn* w  większości austriackiej firmy FELDER. Technologie wykorzystywane przez DESPROMO  nie są starsze niż 3 lata, a w procesie produkcji wykorzystywane są maszyny sterowane cyfrowo, co zapewnia wysoką precyzję i jakość wykonania.

*prezentacja - kliknij aby zobaczyć

PRZEBIEG REALIZACJI ZAMÓWIENIA

PRZEBIEG REALIZACJI ZAMÓWIENIA

 1. Wstępna wycena na podstawie opisu, fotografii, przekazanych wymiarów.
 2. Wizyta przedstawiciela w celu:
 • Dokonanie dokładnych pomiarów wnętrza pod meble w zabudowie
 • Omówienia  aspektów technicznych zabudowy meblowej
 • Ustalenia/ wybór materiałów produkcji mebli na podstawie przedstawionych próbek
 1. Wycena końcowa do akceptacji.
 2. Podpisanie umowy i przygotowanie projektu ostatecznego z wizualizacją zabudowy.
 3. Dostawa i montaż mebli u klienta

UWAGA!!! PROJEKTANT ROZPOCZYNA PRACĘ Z KLIENTEM NAD OSTATECZNYM PROJEKTEM Z WSZYSTKIMI POPRAWKAMI PO PODPISANIU UMOWY.

Poniżej pliki do pobrania:

Umowa – zamówienie.pdf

Warunki Gwarancyjne.pdf

Protokół zakończonych prac.pdf

Zasady użytkowania i pielęgnacji zabudowy meblowej.pdf

NA CZYM PRACUJEMY

Nowoczesne technologie w produkcji materiałów oraz coraz nowocześniejsze urządzenia sterowane komputerowo dają możliwości osiągnięcia nieskończonej gamy wzorów, kolorów i kształtów. Wszystko to, jest ograniczone jedynie wyobraźnią ludzką.

Poniżej kilka linków (obecnie najbardziej popularnych producentów materiałów dla meblarstwa), które prezentują gamy kolorystyczne płyt meblowych.

Barwy lakierów prezentowane są według trzech najpopularniejszych palet: ICA, NCS, RAL, które mają za zadanie logiczny system porządku barw. Pokazaliśmy tylko przykładowe zestawienia kolorów.

Należy pamiętać, że ostatecznie wyboru koloru lakieru ZAWSZE dokonuje się na podstawie rzeczywistego wzornika. Ekran monitora przekłamuje kolory.

Nie sposób zaprezentować wszystkich możliwości produkcyjnych.

PREZENTACJA FRONTÓW MEBLOWYCH

ab

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z KIM PRACUJEMY

 • Stolarze

  Stawiamy na doświadczenie i profesjonalizm dlatego współpracujemy tylko z  ludźmi odpowiedzialnymi z odpowiednimi kwalifikacjami. Nasi stolarze posiadają nie…

 • Montażyści

  Zatrudniamy energicznych i doświadczonych monterów, którzy dbają o najdrobniejsze szczegóły wykonując swoje czynności. Ścisła współpraca ze stolarzami w…

 • Projektanci

  Polecamy naszych projektantów, którzy charakteryzują się bardzo dobrą wyobraźnią przestrzenną. Wykazują się również  dużą estetyką oraz orientacją w…

 • Dostawcy

  Współpracujemy z dostawcami i producentami wysokiej jakości surowców i materiałów znanych i cenionych na całym świecie, co owocuje…